درباره کلینیک ما

سلامتکده مغز و شناخت آسا، اولین مرکز فوق تخصصی در زمینه مغز و شناخت در اصفهان است. این کلینیک از سال 1399 با حضور متخصصان برجسته علوم پزشکی، علوم اعصاب و روانشناسی، خدمات جامع تشخیصی، درمانی و توانبخشی را در زمینه اختلالات مغزی، روانی و شناختی ارائه می‌دهد.

ما در سلامتکده آسا در فضایی آرام و دلنشین همراه با احترام به نیازهای فردی شما با استفاده از جدیدترین متدهای علمی و بهره‌گیری از مجرب‌ترین متخصصان، تلاش می‌کنیم کیفیت زندگی شما را ارتقا داده و عملکرد ذهنی و شناختی شما را بهبود بخشیم.

کلینیک آسا قطب پیشرفته سلامت روان در اصفهان

برخی از خدمات ما

سلامتکده آسا به عنوان قطب پیشرفته سلامت مغز دراستان اصفهان و با مجوزهای رسمی از سازمان‌هایی نظیر سازمان نظام پزشکی، نظام روانشناسی و آموزش و پرورش، طیف گسترده‌ای از خدمات مرتبط با بهداشت مغز و روان را ارائه می‌دهد. کلینیک آسا طیف گسترده‌ای از خدمات شامل تشخیص، درمان، توانبخشی و ارتقای عملکردهای مغزی، روانی و شناختی برای افراد در سنین مختلف را ارائه می‌کند. از جمله خدمات کلیدی ما می‌توان به ارزیابی‌های شناختی، نوروفیدبک، نقشه برداری مغزی، تحریک مغزی، مشاوره و روان‌درمانی و درمان‌های دارویی و غیر دارویی اشاره کرد. ما به درمان اختلالاتی نظیر افسردگی، ADHD، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات تمرکز و توجه، اختلالات خواب و سایر مشکلات مشابه می‌پردازیم.

خدمات سلامتکده آسا فراتر از مرزها

معرفی شعبه عمان

متخصصان مجرب ما در سلامتکده آسا با تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مبتنی بر دانش روز دنیا، همواره در کنار شما هستند تا به سلامت روان و ارتقای عملکردهای شناختی شما کمک کنند. سلامتکده آسا با اتکا به وجود متخصصین برجسته و تجهیزات به‌روز دنیا، علاوه بر استان اصفهان، موفق به تاسیس شعبه جدیدی در کشور عمان شده است.

شعبه جدید آسا در شهر مسقط، عمان، با هدف ارائه خدمات تخصصی مغز و شناخت به ساکنان این منطقه تأسیس شده است. با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و روش‌های درمانی مدرن، ما در تلاشیم تا به بهبود کیفیت زندگی و ارتقای سلامت ذهنی و شناختی بیماران در دو کشور خدمت کنیم. حضور ما در عمان نشان‌دهنده تعهد ما به گسترش خدمات درمانی با کیفیت و دسترسی آسان‌تر به مراقبت‌های تخصصی برای تمامی افراد نیازمند است.

  • متخصصین برجسته
  • تجهیزات پیشرفته
  • خدمات متنوع سلامت مغز و روان
  • به‌ روز ترین روش‌های درمانی
cognitive assessment blue
سلامتکده مغز و شناخت آسا
سلامتکده مغز و شناخت آسا
سلامتکده مغز و شناخت آسا
10
سال با سلامتکده آسا
پیام بنیانگذاران آسا

کلینیک مغز و شناخت آسا همراه مورد اعتماد شما
در مسیر سلامت مغز

به عنوان بنیان‌گذاران سلامتکده مغز و شناخت آسا، از شما عزیزان برای یک دهه اعتماد سپاسگزاریم. هدف ما همواره ارتقای کیفیت زندگی و بهبود سلامت ذهنی و روان شما  بوده است. تلاش ما این است که در مسیر سلامت بهترین همراه شما باشیم و با مراقبت‌های تخصصی این مسیر را بر شما هموار گردانیم.

دکتر پویا تنهایی، دکتر مهناز شیرانی

ویژگی‌های ما

ویژگی‌های شاخص ما

کلینیک مدرن

با تازه ترین فناوری‌های روز دنیا در زمینه علوم اعصاب و نقشه برداری مغز

پزشکان متخصص

پزشکان و روانشناسان متخصص و با تجربه در حوزه‌های علوم اعصاب شناختی و بالینی

پشتیبانی 24/7

همراه با شما در تمام مسیر از تشخیص تا درمان و بهبودی کامل

    درخواست وقت ملاقات