نظر مراجع کلینیک مغز و شناخت آسا درباره درمان اضطراب در اصفهان

اضطراب در میان جوانان به یکی از مسائل و مشکلات پراهمیت زمانه ما بدل شده است. با فشارهای زندگی، روابط اجتماعی، امتحان، کنکور و تغییرات فیزیکی و عقلانی که در این دوران از زندگی هر فردی رخ می‌دهد، بسیاری از جوانان ممکن است با مشکلات اضطراب روبرو شوند.

اضطراب می‌تواند از اختلالات معمول مانند نگرانی در مواجهه با وضعیت‌های جدید و ناشناخته، تا مشکلات شدیدتر مانند اضطراب اجتماعی یا اضطراب فراگیر (generalized anxiety disorder) که ممکن است به کیفیت زندگی و عملکرد اجتماعی و تحصیلی افراد آسیب بزند متغیر باشد.

به همین جهت برای جوانان حمایت و درمان روان‌شناختی مناسب برای مدیریت و بهبود اضطراب اهمیت بسیاری دارد و به آنها کمک می‌کند تا با چالش‌های این دوران از زندگی بهتر کنار بیایند. در این مقاله نظرات و تجربه مثبت یکی از مراجعین کلینیک مغز و شناخت آسا را مرور خواهیم کرد که برای یافتن درمان مناسب اضطراب خودش با جستجوی “درمان اضطراب در اصفهان” در اینترنت با خدمات تخصصی کلینیک مغز و شناخت آسا برای درمان اضطراب آشنا می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیح مختصر درباره خدمات تخصصی درمان اضطراب در اصفهان

کلینیک مغز و شناخت آسا در اصفهان با تمرکز بر روی فناوری‌های پیشرفته و متنوع درمانی از جمله نوروفیدبک، به عنوان یک مرکز تخصصی برای درمان اضطراب، وسواس، مشکلات خواب و دیگر مشکلات روانشناختی فعالیت می‌کند.

ما به منظور ارائه بهترین خدمات سلامت مغز و روان، از تجهیزاتی با فناوری نوین استفاده می‌کنیم که دقت بسیار بالایی دارند. همچنین کادر متخصص کلینیک شامل پزشک و روانشناس دوره‌های تکمیلی خود را در خارج از کشور گذرانده‌اند و با روش‌ها و روندهای درمانی جدید دنیا آشنا هستند. برای آشنایی بیشتر با کلینیک مغز و شناخت آسا به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

در این مقاله درباره یکی از مراجعین عزیز کلینیک آسا خواهید خواند و خواهید شنید که با کمک یکی از مجموعه خدمات متنوع کلینیک آسا یعنی نوروفیدبک مراحل درمان اضطراب و مشکلات خواب خود را پشت سر گذاشته است.

نوروفیدبک یک روش غیرتهاجمی و بدون دارو است که بر اساس اصول علمی و تحقیقاتی جدید پایه گذاری شده و به ما این امکان را می‌دهد که بهبود‌های مثبت و مستمر را در کیفیت زندگی مراجعین ایجاد کنیم. با کمک تکنولوژی نوروفیدبک ما می‌توانیم به صورت دقیق و هدفمند با مشکلات روانشناختی مانند اضطراب، مشکلات خواب و… مبارزه کنیم.

سلامتکده مغز و شناخت آسا
روش‌های نوین درمان اضطراب در اصفهان با کلینیک مغز و شناخت آسا

اگر می‌خواهید با فناوری نوروفیدبک آشنا شوید مقاله راهنمای نوروفیدبک را مطالعه کنید. درمان اضطراب با کمک نوروفیدبک تنها یکی از مجموعه روش‌ها و پروتوکل‌های متنوع درمانی غیر دارویی این مرکز برای درمان اضطراب است. در این مقاله تنها در مورد نوروفیدبک صحبت خواهیم کرد و تجربیات مراجعین محترم از روش‌های درمانی دیگر این مرکز برای درمان اضطراب را در مقالات بعدی منتشر خواهیم کرد.

در ادامه در مورد روند درمان اضطراب با کمک نوروفیدبک آشنا خواهید شد.

روند درمان اضطراب مراجع محترم ما با نوروفیدبک

نوروفیدبک یک روش غیرتهاجمی و بدون دارو است که با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، فعالیت‌های مغز فرد را اندازه‌گیری و بازخورد آن را مجدد به مغز ارائه می‌دهد. این بازخوردها به مغز کمک می‌کنند تا الگوهای نامنظم و ناهنجار خود را شناسایی کرده و به سمت الگوهای طبیعی و بهینه حرکت کند. این روش به ویژه برای افرادی که از اضطراب و مشکلات خواب رنج می‌برند، می‌تواند موثر باشد.

در فرآیند درمان سنسورهای الکتریکی به سر فرد متصل می‌شود تا امواج مغزی را اندازه‌گیری کنند سپس این اطلاعات به صورت تصویری و صوتی به فرد ارائه می‌شود تا مغز بتواند الگوی فعالیت خود را اصلاح کند. برای آشنایی بیشتر با روند درمان اضطراب با کمک نوروفیدبک مقاله درمان اضطراب در اصفهان با نوروفیدبک را مطالعه کنید.

در طی جلسات درمان با نوروفیدبک، این جوان عزیز ابتدا با محیط و تجهیزات نوروفیدبک آشنا شد و سپس به تدریج تحت نظارت متخصص فرآیند درمان آغاز شد. هر جلسه درمان به مدت حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشید و در این مدت فعالیت‌های مغزی او از طریق سنسورهایی که به سرش متصل شده بود مورد نظارت قرار می‌گرفت. بازخوردهای سریع و مداوم به مغز کمک می‌کرد تا بهبود در عملکرد امواج مغزی را تجربه کند. پس از چند جلسه اول این کراجع عزیز موفق به احساس تغییرات مثبت در میزان اضطراب و کیفیت خواب خود شد.

تجربه مراجع نشان داد که پس از چند جلسه، اضطراب او به طور قابل توجهی کاهش یافته و خوابش بهبود یافته است. او گزارش داد که کمتر دچار افکار مزاحم و نگرانی‌های بی‌پایان می‌شود و توانسته است به راحتی شب‌ها به خواب رود. همچنین، احساس آرامش و افزایش تمرکز در طول روز از دیگر نتایج مثبت درمان نوروفیدبک بوده است.

صحبت‌های مراجع محترم درباره نتیجه رضایت بخش درمان اضطرابش با نوروفیدبک

در ادامه می‌توانید صدا و متن صحبت‌های این جوان عزیز از نتایج مثبت و موثر درمان اضطراب و مشکلات خوابش در کلینیک آسا اصفهان را بشنوید و بخوانید.

نظر یکی از مراجعین محترم از تجربه مثبت استفاده از خدمات درمان اضطراب در اصفهان کلینیک مغز و شناخت آسا

“به نام خدا بنده دانش آموز کنکوری هستم رشته‌ام تجربیه و اینکه حالا یه سری مشکلاتی برام پیش اومده بود که از سایت با این موسسه آشنا شدم. سر مطالعه احساس خواب آلودگی میکردم و احساس درد میکردم بعضی وقتا توی ناحیه سرم و اینکه کلن تمرکز کافی نداشتم. درمانهایی که حالا قبلن داشتم پیش روانپزشک رفته بودم پیش روانشناس رفته بودم. روانپزشک برام یه سری داروهایی نوشته بودن که عوارضش زیاد بود همین موجب شد که اینها را استفاد نکنم. از داروهایی که بود راضی نبودم.

وقتی که با این موسسه آشنا شدم. من توی زمینه خوابم مشکل داشتم. از لحاظ خواب از لحاظ تمرکز مشکل داشتم. در مرحله اول قسمت خوابم خیلی بهتر شد و این که دیگه همه میدونن برای یک کنکوری خوابش، استراحتش، آرامشش اینها همه خیلی موثره.

اینکه مثلا این دستگاه رو میذاریم کار عجیبی یا درد خاصی داره به این صورت نبود. و اینکه برای من اینطور بود که وقتی این دستگاه رو استفاده میکردم بلافاصله بعدش شبش از لحاظ خواب خیلی بهتر بود. آرامشش بهتر بود. یه حس آروم شدن یه حس آرامش، نداشتن اضطراب به این حالت بود. عوارض خاصی که بگم داشته باشه نداشت.

از جلسات اول اینطوری بود که اول خوابم در مرحله اول بهتر شدم بعد تمرکزم. مرحله به مرحله که پیش میرفت اثرات خوبش بیشتر میشد. مثلا در توی زمینه های تمرکز و نداشتن اضطراب و آرامش خیلی بهتر شد. جلسات اولش تقریبا حدود دو روز یکی در میون فاصله بود بعد جلوتر که میرفت چون دیگه اثرش انگار موندگار بود اینجور نبود که مثلا بلافاصله بعد جلسه که تموم شد مشکلات برگرده.

در اول حدود دو روز یک بار بود بعدش به مرور زمان کمتر شد تا اینکه فاصله مثلا 5 روز یکبار و اثراتش موندگار تر بود. با اینکه جلسات تعدادش به مرور کمتر میشد اثرات موندگار بود و خداروشکرم خیلی راضیم.”

کلینیک آسا ارائه دهنده روش‌های نوین درمان اضطراب در اصفهان

کلینیک آسا در اصفهان با ارائه درمان‌های غیر دارویی مثل نوروفیدبک به عنوان یک مرکز تخصصی در حوزه سلامت روان و بهبود کیفیت زندگی فعالیت می‌کند. این کلینیک با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تیم متخصص به مراجعین خود امکان می‌دهد تا بدون نیاز به دارو، اضطراب، افسردگی، مشکلات خواب و سایر اختلالات روانشناختی را درمان و بهبود بخشند.

کلینیک مغز و شناخت آسا ارائه دهنده خدمات نوروفیدبک، نقشه مغزی، روان درمانی، هیپنوتیزم و درمان های غیر دارویی برای مشکلات و اختلالات اعصاب و روان

در کلینیک مغز و شناخت آسا خدمات متنوع غیر دارویی برای درمان اضطراب در اصفهان ارائه می‌شود. نوروفیدبک، روان درمانی، مشاوره، هیپنوتیزم و دیگر روش‌های جامع ارزیابی، تشخیص و درمان بخشی از خدمات این مرکز برای بهبود اضطراب، مشکلات خواب، افسردگی، وسواس و… است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *